Dvēseļu sarunas

Satikšanās ar sevi. Izzinot pasauli, katrs ejam savu ceļu. Es palīdzu cilvēkiem satikties pašiem ar sevi.
Šo darbu es saucu “Mīlestības saišu sakārtošana” jeb “Dvēseļu tikšanās un sarunas” jeb ”Apzināties patiesību”

Kā notiek Dvēseļu sarunas?

1. Cilvēks saraksta visus savus jautājumus, kuros vajag skaidrību un sapratni kāpēc situācijas ir tādas kādas ir…

Ja ir iesaistīti citi cilvēki, tad man vajadzēs zināt viņu vārdus. Jautājums būtu, piem., ‘Ko manas attiecības ar kolēģi Jāni…?’ vai ‘Kāpēc mana mamma Anna…?’ utt.

Ir reizes, kad īsti nav jautājumu, bet ir kādas dzīves jomas, kurās gribās maiņas, skaidrību vai virzību. Tad, lūdzu, uzrakstīt šīs tēmas.

Ir reizes, kad cilvēkam, lai virzītos savas dzīves dvēseles uzdevumos, nepieciešams sakārtot savas attiecības ar bioloģisko māti vai tēvu (dzīviem vai mirušiem), kas arī ietekmē mūsu virzību dzīvē, kā arī ar dzimtu.

2. Es noteiktā laikā strādāju attālināti ar cilvēku.

Tajā laikā cilvēks pats var dzīvot savu dzīvi un darīt, kas pašam jādara.

3. Kad izstrādāju jautājumus, nosūtu cilvēkam padarīto.

Teksts, dialogi, emocijas, sarunas…- viss būs sarakstīts uz daudzām, daudzām lapām (cilvēka paša dzīve sarakstīta kā grāmatā).

4. Visu sarakstīto (cilvēka dzīvi) cilvēkam vajadzēs izlasīt un “izlaist caur sevi”. Pārlasīt vairākas reizes.

5. Tad mēs sarunāsim laiku, kad sazvanītos un visu izrunātu, lai skaidrs un saprotams, ko tālāk ar jauniegūto pieredzi darīt.

6. Nosūtīšu arī “mājasdarbus”, kuri palīdzēs iedzīvināt jauno info, pieredzi, piedzīvoto.

Individuāla sesija 100€

Šis, attālinātais darbs, kur piedāvāju harmonizēt jūsu dzīvi, ir ļoti dziļš, personisks un visos līmeņos – fiziskā, emocionālā un garīgā. Tas ir droši, attīroši, atbrīvojoši un atbalstoši – tik, cik paša apziņa, Augstākie Spēki un Skolotāji ļauj ieraudzīt un integrēt. Tiek uzrādīti situāciju cēloņi un “kas var palīdzēt”.

 

Varētu būt, ka cilvēks netic nekam, kas nav ar prātu saprotams – Dievam, Visuma Gudrībai, Pirmavotam, Absolūtai realitātei….Tas nekas. Šī satikšanās ar sevi tad parādīs kur cilvēks pats “atrodas” un notiks virzība uz to, ko pats grib.

 

Ir reizes, kad šī satikšanās ar sevi var būt biedējoša vai sāpīga, tomēr ieraugot izeju un saprotot piedzīvotās pieredzes jēgu, cilvēks iegūst/atgūst/ierauga savu Ceļu jaunā gaismā.

Viena ”Satikšanās ar sevi” var aizņem no 2 līdz 3h, atkarībā no aktuālajiem jautājumiem, tēmām un cilvēka personīgās situācijas.

Atsauksmes

Sarma

Ir lietas, kuras Tu neizprotu ar prātu, bet izproti ar sirdi - tā tas bija šoreiz. Paldies!

Kristīne

"Reizēm, kad mums rodas problēmas, neziņa, kā tālāk, panika, mēs meklējam palīdzību. Bet bieži ir grūti vai neiespējami pateikt skaļi otram savas bailes, sāpes, kas rūpīgi tiek glabātas no citu acīm un ,reizēm, arī no sevis. Mēs paši bieži nenojaušam, kas mums kaiš. Un tāpēc, manuprāt, terapija/konstelācija, ko piedāvā Dace, ir lieliska iespēja, kā mēs, varbūt , paši neizprotot problēmu, varam to ieraudzīt caur Daces piedāvāto metodi. Man šī metode liekas pieņeamāka, nekā psihoterapija, jo tur ir jārunā, bet, reizēm, es nevaru nemaz noformulēt savu problēmu. Vienmēr, kad esmu pie viņas griezusies, esmu saņēmusi palīdzību un sirdsmieru. Dace ir Mīlestība, Gaisma un Uzticēšanās! Paldies, ka esi un dalies. Mīlestībā.

Dace

Vēlos dalīties savā pieredzē pie ļoti empātiskās, viedās un sirdsgudrās Reiki un konstelāciju meistares Daces Šajā neticami dziedinošajā praksē es piedzīvoju iespēju “satikties, komunicēt, sadzirdēt” un paust savas emocijas cilvēkiem, kuri vairs nav šeit - uz Zemes, bet harmoniskas atiecības ar kuriem, nozīmē brīvu enerģiju plūsmu mūsu dzimtā, tādejādi spēks, brīvība un vieglums arī manī un manos bērnos, līdz ar to Ģimenē kopumā. Attiecībās. Procesa laikā notiek spontāna dvēseļu enerģiju saslēgšanās un “izdzīvotas, izspēlētas” epizodes, kur zināmu tēmu izcilāšana un atklātas emocijas dod iespēju atsiet kādus neredzamus attiecību mezglus. Caur to burtiski fiziski un emocionāli topi brīvs, jo kas tik būtisks, konkrēts un reizē netverams tiek atrisināts. Ar Gaismas pasaules palīdzību, paļāvību un Daces profesionālo empātisko vispieņemošo un ļoti jūtīgo klātbūtni esmu atlaidusi “konkrētus grūtumus, pārpratumus, noklusēto zināmās cilvēkattiecībās”, caur to atgūstot Pati Savu Spēku, Savas Dvēseles Zvaigznes mirdzumu. Tik liels spēks ir izlīgumā, atlaišanā un mīlestībā!